Aukso liejimo šventė

Aukso liejimo šventė tai unikali galimybė prisidėti prie savo papuošalų atsiradimo istorijos. Šią paslaugą siūlome vieninteliai Lietuvoje, o galbūt ne ir pasaulyje. Liejimo šventėje ne tik gurkšnosite vyną ir lydysite savo pasirinktą metalą, bet taip pat sužinosite daugiau apie auksą, sidabrą, platiną ir jų savybes. Mūsų juvelyrė papasakos, kaip gimsta sidabriniai, auksiniai žiedai ir kiti nuostabūs juvelyrikos gaminiai.

Puiki proga smagiai praleisti laiką su savo artimais žmonėmis ir sužinoti daugiau apie juvelyro amatą. O liejimo šventėje užfiksuoti kadrai, primins smagią akimirką ir po daugelio metų.

Galimi du šventės užsakymo variantai:

Užsisakyk juvelyrikos gaminį, gauk dovanų aukso liejimo šventę

Užsisakant pas mus juvelyrikos gaminį (vestuviniai žiedai, sužadėtuvių žiedai, pakabukai ir kita), dovanojame 60 € vertės aukso liejimo šventę Jums ir Jūsų mylimam žmogui.

Užsisakyk tik aukso liejimo šventę mažai grupei

Organizuojame aukso liejimo šventes iki 6 asmenų, neužsisakant jokio gaminio, tiesiog smagiai praleisti laikui.

Tai puiki dovanų idėja: mergvakariui, gimtadienio proga, darbo šventei, mamos dienos ar kitai progai. Galite atsinešti savo užkandžių, o mes pavaišinsime Jus vynu ir kartu pasinersime į aukso subtilybes ir paslaptis.

Tokios šventės kaina 60 €

Svarbi informacija:
Būtina išankstinė registracija. Liejimo pramogą organizuojame darbo dienomis nuo 11 val. iki 18 val., Šiaulių g. 3, Vilnius. Šventės trukmė apie 1-2 val.

Sukurkime Jūsų svajonių žiedus drauge

Susisiekti